Kurumsal

‘’Bir gün kalkacaksınız ve hayal ettiğiniz şeyleri yapmaya vaktiniz kalmamış olacak. Şimdi tam zamanı, harekete geçin!’’ der Paulo Coelho. Bizde öyle yaptık ve 3 seneyi aşkın süredir kurduğumuz hayalimizi gerçekleştirdik. Artık bir gurme şarküterimiz var. Sezgin Gurme Şarküteri.
23 Mart 2021 doğumlu şirin ve ayakları yere sağlam basan bir bebek. Birbirini her şeyden çok seven üç insan gecemizi gündüzümüze kattık. Uykumuzda peynir kestik, zeytin yuvarladık. Rüyalarımızda Kars’ ta ki güzel insanları ziyaret ettik, Cunda’ da ki zarif insanlarla sohbet ettik. Gemlik’teki zeytin bahçelerinden Hatay’a uzandık. Erzincan’daki dostlar bizi bağrına bastı, bir baktık İzmir’deyiz. Sonra Konya Çorum, sonra Çanakkale Edirne. Ve sonunda hepsi gerçek hepsi artık bizimle. Bir mühendis bir öğretmen ve bir emekçi olarak biz yaptıklarımızdan çok yapacaklarımızı konuşmayı severiz.
Neler mi yapacağız? Doğal ve organik olandan vazgeçmeyeceğiz. Kendi yemediğimiz hiçbir şeyi rafımıza koymayacağız. Kalite ve lezzetten asla taviz vermeyeceğiz. Kadın istihdamını önemseyen kooperatifler, birlikler ve firmalar önceliğimiz olacak ve en önemlisi; önderimiz Atatürk'ün çizdiği ışıklı yolda; temiz, ilkeli ve ahlaklı duruşumuzdan ödün vermeyeceğiz.
Yöresinden alacağız memnuniyetinizi ve sevginizi kazanacağız. Banu, Kaan ve Çağrı Sezgin olarak biz bu yola çıktık. Karşılaşmak ümidi ile…
Sevgi ve saygılarımızla
Vizyon: Özel ve kaliteli yöresel tatların buluştuğu en bilinen adres olmak.
Misyon: Kaliteli ve geniş yöresel ürün yelpazemizle fark yaratarak, en doğru kalite fiyat ilişkisi ile tüketici beklentilerini karşılamak.
Sezgin Gurme Şarküteri